• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска маичка со преголема качулка, модна цврста јакна патент џеб џеб џеб, палто со долг ракав

Женска маичка со преголема качулка, модна цврста јакна патент џеб џеб џеб, палто со долг ракав

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100см/35,43 '' ракав : 62см/24.41 '' Рамо : 40см/14.57 '' Должина : 80см/30.71 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 105cm/37.40 '' Sleeve : 63cm/24.80 '' Рамената : 41cm/15.35 '' Должина : 81cm/31.10 '' Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 110см/39,37 '' Ракав : 64cm/24.80 '' Рамената : 42cm/15.75 '' Должина : 82cm/31.50 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 115см/41.34 '' ракав : 65см/24,80 'рамената : 43см/ 16.14 '' Должина : 83cm/31.89 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 120cm/43.31 '' Sleeve : 66cm/25.20 '' Рамо : 44cm/16.54 '' Должина : 84cm/32.28 '' Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 125см/45,28 '' ракав : 67см/25,59 '' Рамо : 45 см/16.93 '' Должина : 85 см/32,68 '' . Дулкови за жени преголема џемпер за жени жени плус џемпери и дуксери. Женски обични печатени кошули со џемпери кошули лабави меки долги ракави пулвер врвови кошули. Едноставната основна кошула, да ве направи поубава, мода, грациозна, секси и елегантна . Погодна за сите прилики : Оваа џемпер е добра за обична, работа, канцеларија, одмор, одмор, забава, училиште, трчање, вежбање, спорт, танцување , лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, есен и зима.


Карактеристики на понудата

Слични понуди