• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt Floral Sensual Woman Portrete I Wall Art

DesignArt Floral Sensual Woman Portrete I Wall Art

 
DEN 263.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа прекрасна цветна сензуална жена портрет платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни на бледнее на платно. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот. Направено во Канада.


Карактеристики на понудата

Слични понуди