• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Womenените со кошула со кошула со мала тежина, карирани ленти за печатење на ленти за жени кои се обични со долги ракави за џемпери врвови со блуза од џебна пад

Womenените со кошула со кошула со мала тежина, карирани ленти за печатење на ленти за жени кои се обични со долги ракави за

 
DEN 478.08

Количина на стоки
Достапно

✈ Features : Обични дуксери со џеб, дизајн на вафли, цврста боја, цветен принт, долг ракав, кошула со качулка, лабава пуловер, преголеми џемпери, влечење, супер мека, удобна и блиску до вашата кожа. ✈occasion : џемпери за качулка е совршен избор за секојдневно, училиште, одмор, канцеларија, работа, пролет, есен, дом, спорт, активен, тренинг, теретана, трчање, на отворено, ноќно излегување или како подарок за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. Chic Stand Culle со прилагодлива скриена влечење може подобро да го задржите вратот топол.


Карактеристики на понудата

Слични понуди