• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фрли ќебе училишна сезона за кауч-ултра-мекото микро руно троседот софа за кампување за патување за деца за деца девојчиња возрасни 80 x60

Фрли ќебе училишна сезона за кауч-ултра-мекото микро руно троседот софа за кампување за патување за деца за деца девојчиња возрасни

 
DEN 473.76

Количина на стоки
Достапно

Подарок за мама, тато, пријатели, возрасни, тинејџери, девојчиња, момчиња, кучиња, мачки, миленичиња, Денот на вineубените, Денот на мајката и Денот на таткото; Запомнете, ова е подарок што ќе трае следните години. Полиестерска ткаенина со најквалитетна микрофибер за поголема издржливост, добро ја држи својата форма и не згаснува ултра меко ќебе со пријатна страна и микрофибер кадифен за меко чувство и за подобрување на вашиот сон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди