• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Феругинозна патка. Гравирање на дрво, почетокот на 19 век. Печатење на постер од

Феругинозна патка. Гравирање на дрво, почетокот на 19 век. Печатење на постер од

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Феругинозна патка. Гравирање на дрво, почетокот на 19 век. Печатењето на постери од (24 x 36) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примател на подароци. Овој лиценциран печатење на ликовна уметност беше репродуциран на Premium Heavy Stock Paper, кој ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен печатење на постер за ликовна уметност е подготвен за виси или кадрирање и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Феругинозна патка. /Гравирање на дрво, почетокот на 19 век. Печатење на постер од (24 x 36).


Карактеристики на понудата

Слични понуди