• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Magshion 6ft пластична картичка за преклопување табела сет од 5, затворен преносен правоаголник на отворено со рачка за носење и заклучување за кампување пикник, црна

Magshion 6ft пластична картичка за преклопување табела сет од 5, затворен преносен правоаголник на отворено со рачка за носење

 
DEN 1647.84

Количина на стоки
Достапно

стабилни и тешки гравитациони брави помагаат целосно да се поправат целосно таблета. Големина на работната површина : (л) 72. Хуманизираниот дизајн на таблети за таблети ги спречува луѓето особено децата да бидат повредени од судири. Материјал за таблети : полиетилен. Покрај тоа, нозете на челичната рамка обезбедуваат поддршка потребна за да ги има нашите пластични маси за преклопување да застанат на тешки статички оптоварувања.0" × (w) 28,5 ". Тип : Сет од табела со 5 преклопи. Боја на рамката : сива. Нозете на масата со гумена капа не само што го штитат подот, туку и спречуваат лизгање . Површината на таблетот е лесна за чистење со влажна крпа и отпорна на дожд . Капацитет на оптоварување : 330 lb. лесна и таблета и рамка со светлина, доаѓа со рачка што го олеснува носењето од едно лице по преклопувањето .


Карактеристики на понудата

Слични понуди