• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Апепал подели широки нозе јога панталони за жени, проток Бохо со висок половината долги пантацо панталони лабави дневни панталони

Апепал подели широки нозе јога панталони за жени, проток Бохо со висок половината долги пантацо панталони лабави дневни панталони

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Лабава дизајн дизајн, еластичен мек на половината, ткаенина за удобно истегнување .73 '' Должина : 107cm/42. Табелата со големина е како што следува : Големина : S половината : 64cm/25.Казија : Обичен, секојдневно, роденден, датум, забава, работа, домашен одмор, итн. Карактеристики : Панталоните на бутовите се стил со висок половината и карактеристика со широки нозе и поделени полни должини на предната, еластична половината. Прилики : случајно, патување, одмор, забава, секој ден, датуми, филмови, свадба, коктел, формална свадба.35 '' Hip : 106cm/41. Висат да се исушат за да избегнете намалување. (По избор).


Карактеристики на понудата

Слични понуди