• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Letterенски летен солиден фустан во боја околу вратот, без ракав облечен, обичен миди лабав обичен фустан

Letterенски летен солиден фустан во боја околу вратот, без ракав облечен, обичен миди лабав обичен фустан

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

79''Size : Sbust : 96cm/37.67'''SHOLDER : 54 CM/21.39''Size : XXLBUST : 116 CM/45.69'''l должина : 125 CM/49. Пакетот вклучува : 1 фустан.61''Size : lbust : 106cm/41.87''''''lenge : 128cm/light/light/lighten : 128c M/ 50.26'''LENGTH : 129 CM/50,79 '' Елегантен фустан за девојчиња 10-12 Елегантен фустан за женски вечерна забава Елегантен фустан за женски вечерен забава Елегантен партија Елегантен партија Елегантна забава Елегантна забава Елегантна забава Елегантен фустан Елегантен фустан Плус Елеган Dress Long Elegant Dress Winter Elegant Dress Cover Up Elegant Dress For Kids Elegant Dress With Slit Women Plus Size Dress Pants Women Plus Size Dress Red Women Plus Size Dress Tops Women Plus Size Dress Coat Women Plus Size Dress Christmas Women Plus Size Dress 6x Women Plus Size Dress Shirts For Special Voccasion Women Plus Size Dress Elegant Women Plus Size Dress Shirts Women Plus Size Dress Black Midi women casual dresses Women Casual Dresses Winter Women Casual Dress Paints For Work Women Casual Dress Shoes Women Casual Dress Red Women Casual Dresses For Fall Women Casual Dress Панталони жени обични влечења поштедуваат худи женски обични фустани кошула жени обични фустани долго. Обичниот и едноставен стил на стил го прави мини фустанот погоден за повеќето форми на тело и елегантен, шармантен за одмор, шопинг, секојдневен живот и забава. Свитката за руно ја разубавува вашата слатка фигура и ве загрева со голема удобност. 【Карактеристики】 Заедно со основен стил, долги ракави, тркалезни врат и џебови.00''xl11111cm/43.21''Size : MBust : 101cm/39.47''''l должина : 127cm/50.Цврст без ракав лабав памук и постелнина џебна екипа на вратот : 【Материјал】 Лесна полиестерска ткаенина, дише и никогаш не се брчки.00'''size : xlbust : 111cm/43. 【Комбинација】 Идеално е да се комбинираат со хеланки, високи потпетици, чизми, итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди