• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски маички врвови на расчистување на женски модни печатени маички ракави блузи околу вратот на вратот Обични врвови

Женски маички врвови на расчистување на женски модни печатени маички ракави блузи околу вратот на вратот Обични врвови

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Карактеристики : Обични врвови, 3/4 ракав, пуловер, печатени врвови, обични врвови, стилски и моден дизајн, летна обична блуза. Материјал : полиестер. Полиестерско влакно, направено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. Лесниот дизајн го прави пообилно и поудобно за носење. Повод : Обичен, Далиј, роденден, датира, перформанси за танцување, забава, свадба, за работа, домашен одмор и повеќе. Коспирајте се за есен, зима и пролет. Ве молиме Забелешка : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши од белило / линија. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Есен/пролет/Винтергендер : Womenените, Девојчето : Обичен, Далиматеријал : ПолиестерПатерн Тип : ПечатеноКол : тркалезна врата : Обичен, моден должина : Редовна должина : 3/4 ракав за миење : Рачно миење ладно, виси или линија суво што ќе го добиете : 1 п.п. Topените ТопСиз : С големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100 см/39,37 '' Рамената : 43 см/16.93 '' ракав : 46 см/18.11 '' Должина : 64см/25,20 '' ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’’. Маици за дозвола, жени гроздобер чипка крпеница лак V-врат од три четвртини блузи врвни маици. Овие жени блузи се совршени да се спарат со вашите омилени фармерки, шорцеви или слаби панталони за разигран обичен, но трендовски изглед. Она што оваа облека може да ви понуди е дека тоа е совршени подароци за жени и девојчиња, а идеално е за матурска, датум, Божиќ, забава, роденден, годишнина и секојдневно носење . со уникатен дизајн, одличната верзија може да се користи за Совпаѓајте со сите видови облека - стилски изглед за сите прилики. Лесен и еластичен материјал, супер мек и удобен за носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди