• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Новогодишни фустани за жени сјајни поделени комери за контраст на забава за територии

Новогодишни фустани за жени сјајни поделени комери за контраст на забава за територии

 
DEN 671.84

Количина на стоки
Достапно

Size : S USA : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.65'' Sleeve : 61cm/24.02'' Waist : 68cm/26.77'' Hip : 90cm/35.43'' Length : 78cm/30.71'' Size : M САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 92cm/36.22 '' ракав : 62cm/24.41 '' половината : 72cm/28.35 '' Hip : 94cm/37.01 '' Должина : 79cm/31.10 'Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 96cm/37.80 '' ракав : 63cm/24.80 '' половината : 76cm/29.92 '' Hip : 98cm/38.58 '' Должина : 80cm/31.50 'Големина : XL USA : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 100cm/39.37 '' ракав : 64cm/25.20 '' половината : 80cm/31.50 '' Hip : 102cm/40.16 '' Должина : 81cm/31.89 '' Големина : XXL САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 '' ракав : 65cm/25.59 '' половината : 84cm/33.07 '' Hip : 106cm/41.73 '' Должина : 82 CM/32.28 '' '' '' ’’ ’’ ’’ ’’ е женски моден сјај на женски модни сјај Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За специфична големина, погледнете го деталниот опис на обемот на биста и половината, или можете да побарате услуга за клиенти. Новогодишни фустани за жени 2022 гостин на свадба. џемпери фустани за жени 2022 година. Omенски фустани со долги ракави празник. Нова Година е облека, жени плус сјај со големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди