• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Божиќна легура на снежен снежен снежен човек на налепници за уметност на нокти на маникир

Божиќна легура на снежен снежен снежен човек на налепници за уметност на нокти на маникир

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

39 "x 0,4 " x "x" 0,08 "(приближно). За 5# : 1,4cm x 0,8cm x 0. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење .2cm/0,47 "x 0,39 " x "0.2cm/0,47 " x 0,34 "x 0.08 " (приближно). За 15# : 1,2cm x 0,4cm x 0.2cm/0,39 "x 0,39 " x "0,08 " (приближно). Пакетот вклучува : .


Карактеристики на понудата

Слични понуди