• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Stuple industries бидете сами смели инспиративни фраза цитат графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн со букви и наредени

Stuple industries бидете сами смели инспиративни фраза цитат графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

 
DEN 7196.00

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Немојте да бидете како остатокот од нив мила. Дизајн со букви и наредени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди