• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Патика за чипка на чипка на д-р Шолл

Патика за чипка на чипка на д-р Шолл

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Преземете го секој чекор и чекори во удобност со овој патика. Faux кожа и мрежна мрежа. Фронт на чипка со табулаторот за влечење на грбот. Гел перница на петицата дизајнирана за целодневна удобност. Подготвен јазик и јака. Гума за влечење ѓон за додадена стабилност. Фронт на чипка со табулаторот за влечење на грбот. Гел перница на петицата дизајнирана за целодневна удобност. Подготвен јазик и јака.


Карактеристики на понудата

Слични понуди