• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подобри домови и градини Тристан тројно близнак конвертибилен подно кревет, сива

Подобри домови и градини Тристан тројно близнак конвертибилен подно кревет, сива

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Потребно е собрание. Стабилен и безбеден дизајн : се одвојува во три рамки за кревети со големина на близнаци : еден подно кревети и два кревети за платформа. Не е потребна пролет на кутии : Дрвовите од дрво го поддржуваат вашиот душек без потреба од пролет на кутии.


Карактеристики на понудата

Слични понуди