• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt Blue, Gold и Purple Splash Paint II платно wallидна уметност

DesignArt Blue, Gold и Purple Splash Paint II платно wallидна уметност

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа прекрасна сина, златна и виолетова поздравна боја II платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Стил : Модерна спирала. Предмет : Апстракт. Боја : Сино, злато. Пристигнува подготвени да висат на wallидот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди