• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Графичка маица со момчиња Reebok, големини 4-16

Графичка маица со момчиња Reebok, големини 4-16

 
DEN 224.00

Количина на стоки
Достапно

Дајте изјава со овој Graphic Boys Jersey Graphic Tee од Рибок. Задебелениот и светла маичка е изработена од удобен материјал од памук и полиестерски дрес што е одличен за секојдневна употреба. Светлите бои и логото на потписот Reebok Delta обезбедуваат свежа и модерна талент на оваа класична мета. Завршете го целиот изглед со шорцевите за кошарка за момчиња Рибок или џогер. Достапно во разновидни големини и бои. Момци од Рибок.


Карактеристики на понудата

Слични понуди