• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Големина на морнарицата на Калза чорап М.

Големина на морнарицата на Калза чорап М.

 
DEN 328.32

Количина на стоки
Достапно

Калза чорап морнарица со големина на мексцелентна мала тежина, пета/пети чорап. Арх поддршка за привлечна поддршка. ***** Со постојано обезбедување на спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини со највисок квалитет на фудбалска облека и опрема од нејзината основа во 1998 година, Визари Спорт САД расте стабилно низ годините во една од најдобрите компании за специфични фудбал во индустријата денес. Одличен фудбалски чорап со мала тежина. Фудбалски чорап на пета/пети. Арх поддршка за привлечна поддршка. Компресија на лак за дополнителна поддршка и удобност. Морнарица, средна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди