• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Омилена вентилатор Основна капа за прилагодување на MLB, Chicago Cubs

Омилена вентилатор Основна капа за прилагодување на MLB, Chicago Cubs

 
DEN 166.72

Количина на стоки
Достапно

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираниот MLB Chicago Cubs Basic прилагодливо капаче/капа од омилениот фан. Оваа стилска капа прикажува детална графичка Cubs во висококвалитетен рамен вез на предниот панел, со што центарот на вашата капа навистина се појави со поголема димензија и боја. Со додадени детали за стилски сиво под визир, и прилагодливо затворање на каишот Велкро, ќе се согласите дека вашиот тимски дух никогаш не изгледаше толку добро! Направено од трајна четкана памучна ткаенина. Една големина одговара на повеќето на возраст од пет и повеќе години. • Графички тим за вез на рамен вез на предниот панел • Сива под визир • Затворање на ленти од велкро • Структурирана форма на MVP • четкана памучна ткаенина • Една големина одговара на повеќето возраст од 5 и повеќе години.


Карактеристики на понудата

Слични понуди