• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бесплатно склопување машка кошула во Оксфорд, големини XS-3XL

Бесплатно склопување машка кошула во Оксфорд, големини XS-3XL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Кога настанот со ладно учество е на агендата и не сте сигурни што ќе носите, одлучете се за бесплатна кошула за истегнување на Оксфорд. Тоа е класичен ткаен главен дел со надградби-како дизајн на стрии што се движи удобно за лесно вклопување и чувство. Носете го зафатено или не, како што ги превртувате ракавите и ги спарите со омилени панталони и јасни бели прилики. Само на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Отворен џеб на градите со детали за везење лого. Карактеристики : Дизајн на истегнување; Хоризонтален грб јарем. Машка кошула од Оксфорд од слободно собрание.


Карактеристики на понудата

Слични понуди