• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Awntech Key West Full Cassette Right Motor со далечински моторизирано повлекување

Awntech Key West Full Cassette Right Motor со далечински моторизирано повлекување

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Целосната касета што може да се повлече од Awntech Hampton е на врвот на линијата кога станува збор за повлекување. Луксузниот двор на Хемптон, кој може да се повлече од моделот на тревога, се нуди во рачно и моторизирани операции. Различната карактеристика на Хемптон е згодната, значителна, челична касета обложена со прав (опкружување). Касетата е малку поголема од Галвестон и ги покрива сите компоненти на тревога кога се повлекува (со исклучок на валенцијата). Оваа целосна касета ги штити оперативните компоненти и спречува ткаенината да биде изложена на какви било груби елементи како што се светло од сонце и остатоци од летање. Структурата на Awnings вклучува 100% акрилна ткаенина, тешка челик и алуминиум, рамка обложена со бел во прав, рачни и моторизирани опции, двојни обврзани раце и 10-инчен отстранлив валанс. Зачудувачките бродови целосно собрани бараат само инсталација на заградите и лизгање на тревата на своето место. Монтирањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за инсталатори за професионални или DIY (направете го тоа сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Клучен Вест со целосен касета десен мотор со далечински управувачки трева : Тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди