• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пионер Deh-S31BT Цд Приемник Со Bluetooth, Еден DIN, Во-Цртичка

Пионер Deh-S31BT Цд Приемник Со Bluetooth, Еден DIN, Во-Цртичка

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Пионерот ДЕХ-С31БТ има компатибилност со ексклузивната апликација За Паметна Синхронизација На Пионер. Доживејте дополнителни функции со преземање На пионерската Апликација За Паметна Синхронизација на вашиот паметен телефон и синхронизација со вашиот приемник. Паметната Синхронизација ви овозможува да се вклучите со вашиот приемник на сличен начин како единиците со екран на допир од висока класа со ПРИЛАГОДЛИВ ИНТЕРФЕЈС и врска со апликација за навигација. Пионерските аудио приемници имаат вграден Bluetooth што овозможува повик без раце и аудио стриминг. Можете исто така да слушате музика од вашиот андроид уред или USB флеш-уред преку предната USB-порта. Вградениот засилувач МОСФЕТ доставува до 50 вати до секој звучник (до 4 звучници). Вградениот цд-плеер ви овозможува да уживате во музиката од вашата колекција ЦД. Цд Приемник СО АМ/ФМ тјунер. Блутут Способност. Пионерска Паметна Синхронизација Андроид, пионер Паметна Синхронизација i Phone / Apple Мапи Со Пионерска Паметна Синхронизација / Google Maps со Пионерска Паметна Синхронизација / WAZE со Пионерска Паметна Синхронизација. Андроид / епл i OS. Гласовна Контрола. Континуирана Излезна Моќност. 22в х 4-Канал. 50 В х 4-ч 4 ом / 50 В х 2-ч 4 ом 70 В Х 1-ч (сабвуфер) 2 Ом. Излезна Моќност НА Рмс (ЦТА-2006). 14 W RMS x 4-ch 4 ом. 18 ФМ, 6 ЧАСОТ НАУТРО.


Карактеристики на понудата

Слични понуди