• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Перформанси на ерл 406006ерл Црево За Гориво

Перформанси на ерл 406006ерл Црево За Гориво

 
DEN 1036.00

Количина на стоки
Достапно

Ерл изврши-о-флекс нерѓосувачки плетенка?заштитеното синтетичко гумено црево е тркачко црево со врвен квалитет зависно од врвните тркачки тимови на секое професионално тело за санкционирање во светот.Механичка Врска Помеѓу Слоевите Максимални Можности За Притисок Внатрешна Плетенка Од Нерѓосувачки Челик Со Висока Температура. Синтетичка Гумена Покриеност Надворешна Плетенка Чиста и Брза проток обезбедува Постојан Проток Пожелна Флексибилност Нерѓосувачко Црево6 СТАПКИ.-6 ИЗВЕДУВАЊЕ-О-Флекс Перформанси На Ерл 406006ерл Црево За Гориво.


Карактеристики на понудата

Слични понуди