• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Como blu долг ракав V-врат на вратот

Como blu долг ракав V-врат на вратот

 
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Овој тренд на десен долги ракави го прави одличен основ во плакарот на сите. Спарете го со омилениот стил на пуловер на дното. Супер-меко чувство. 62% полиестер/33% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Mirtенска плус големина V-врат маица од COMO Blu.


Карактеристики на понудата

Слични понуди