• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сребрен фармерки копродукции Машки Еди Опуштено вклопени фармерки со нозе, големини на половината 28-44

Сребрен фармерки копродукции Машки Еди Опуштено вклопени фармерки со нозе, големини на половината 28-44

 
DEN 383.68

Количина на стоки
Достапно

Заштитени фармерки со нозе со темно индиго исплакнете сребрени фармерки копродукции Машки Еди опуштено вклопени фармерки со нозе под затемнетиот тексас - Еди е за момци кои сакаат модерна вклопување, но им треба повеќе простор во бутовите. Се одликува со опуштено вклопување што поднесува под коленото за чист изглед. Овој пар е дизајниран во тексас за истегнување на перформанси со крајна флексибилност и подвижност за момци кои се секогаш во движење. Завршено со Dark Indigo исплакнете и модерна зашилена нога, што го прави совршен за облекување нагоре или надолу. Овој Jeanан е дел од нашата колекција на 30 -годишнината, во која има специјален пакет со етикета и комеморативна порака од нашиот основач, Мајкл Сребрена . седи веднаш под половината со опуштен колк и бутот. Деним за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 15.5 "Отворање на нозете, 30/32/34" ИНСЕАМИ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди