• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска активна маичка со кукавици од руно

Женска активна маичка со кукавици од руно

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Атлетската работа Активна џемпери за жени од руно, е совршен додаток на пулвер во вашата гардероба за активна облека оваа есен. Овој пуловер е направен од мека ткаенина од руно за да ве задржи топло. Cowlneck додава удобност и ви помага да се загреете. Оваа лабава маичка за спојување доаѓа со дупки за палецот за да помогне во олеснување на движењето за време на вашите активни вежби. Лабаво вклопување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди