• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени женска пижама кошула за спиење ноќна облека за спиење сан сатен pj сетови

Единствени поволни цени женска пижама кошула за спиење ноќна облека за спиење сан сатен pj сетови

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Овој пижама за пижами за жени е изработен од супер мека сатенска ткаенина, удобна, дишење и пријателска за кожата, што го прави погодно да се вклучите/исклучувате, да ве одржуваме прилично и удобно цел ден. Одликувајќи се со сатенска ткаенина и измешан дизајн на лапти, меко и удобно, што ве тера да се чувствувате пријатно цела ноќ, да уживате во удобен сон и сладок сон. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, или удобна бања, меката и лесна женска ноќна ноќ секогаш можеше да ве придружува. Овој сет на пижами во мини-должина е совршен за забави за дремка, ноќни пижами или дневно носење или како подарок за одмор за Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ или роденден. Мерење (во инчи) Меѓународна големина (инчи) - - Подготвување на градите Пологата на половината Хип-зит ширина на рамото - - 19 1/4 12 3/8 - - 19 5/8 - 14 1/2s - - 20 1/4 13 3/8 - - 20 5/8 - 15м - 21 1/4 14 3/8 21 5/8 15 1/2 L 22 7/8 16 - 23 1/4 16 1/4xl 24 3/8 17 1/2 24 3/4 - 17 Единствени поволни цени женска пижама кошула за спиење ноќна облека за спиење сан сатен ПЈ поставува 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Цветна шема. Есен/зима. Машинско миење ладно со слични бои.


Карактеристики на понудата

Слични понуди