• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Елементи 15x фигура на сирена полирезин

Елементи 15x фигура на сирена полирезин

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Додадете допир на мистиката на овој прекрасен океан жител во вашиот дом со овие елементи Сирена фигура. Изработена од полирезин со исушена завршница за да му се даде изглед на рачно изработена скулптура, оваа впечатлива фигура е елегантно позирана за гордо да ја прикаже својата уникатна фузија на жени и риби. Прави декоративно парче за привлекување око на маса или полица. Мерки 15 x 10 инчи. Симпатични фигурини за вашиот дом или градина. Се одликува со сирена. Направени за таблети. Направено од полирезин. Мерки 15.35x6.89x9,84 инчи . Елементите се одликуваат со колекции за домашни декор кои ви помагаат да го дефинирате вашиот простор за живеење и да го направите уникатно свој. Широкиот асортиман вклучува декоративни додатоци, осветлување и wallиден декор во најразлични стилови, од традиционално до современо. Дизајнерите на елементи не ги следат тековните трендови на ентериер; Тие предвидуваат, па дури и создаваат, оние трендови со производи со вистинскиот стил, боја и материјали. Елементи 15x10-инчен фигура на сирена полирерин : 5265393.


Карактеристики на понудата

Слични понуди