• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лента за знамиња на хи-ко, ролна од 150 ', ПВЦ, еднократно

Лента за знамиња на хи-ко, ролна од 150 ', ПВЦ, еднократно

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно

Преку нашата посветеност да ги искористиме најновите методи и опрема за да ја зголемиме ефикасноста на производството, ние сме во состојба да ги понудиме нашите ленти по шокантно ниски цени за кои сигурно ќе ги задоволи сите џебови.Сопствениците на имот треба да идентификуваат потенцијални опасности околу нивната земја или да ги обележат границите на посетителите на нивниот имот. Оваа лента за обележување е изработена од траен ПВЦ и ова обезбедува временска, издржливост и долговечност што клиентите ја очекуваа од лентата Hy-Ko. Beе бидеме таму сè додека не ви требаат. Добра лента за знамиња се издвојува од околината за да не може да се пропушти. Но, не мешајте „ефтини“ со „ефтини“. Лесен за инсталирање и повторна употреба, нелеплива, безбедносна лента за предупредување. Користете за да ги обележите границите на имотот, рововите или другите опасни области што треба да се избегнат. 150 'ролна. Безбедносна лента направена од траен, висококвалитетен ПВЦ. Едноставен проект за DIY со голема вредност. Неговиот долготраен ПВЦ материјал го прави да се завитка околу дрвјата, натписите или влоговите за да се обележат какви било граници или опасности. Што и да сакате да привлечете внимание, имаме лента за тоа. Оваа задебелена лента за знамиња на Hy-Ko има светла виолетова боја што е лесно. Ова е навистина целата поента. Високо видлива лента за знамиња со виолетова боја. Ролна од 150 метри гарантира дека имате многу лента за да обележите какви било опасности или граници. Направете го тоа сами и известете ги со Hy-Ko! Започнете со добивање на ролна со висока видлива лента за знамиња од виолетова боја од Hy-Ko, лидер во индустријата во дизајн и производство на знаци. Некои од овие опасности се тешки за гледање. Добијте ја вашата ролна на Hy-Ko светла лента за знамиња со светла виолетова боја денес! Лента за знамиња на Hy-Ko : Hy-Ko Rible Flage Lage Roll.


Карактеристики на понудата

Слични понуди