• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

 
DEN 399.68

Количина на стоки
Достапно

Запознајте го вашиот нов тексас. Скините фармерки на Jordордаче се ласкави, удобни и достапни. Loveе ја сакате силуетата со среден пораст што не е премногу висока и не е премногу ниска, тоа е правилно и удобен тексас со допир на стрии за потег-со тоа што се вклопувате. Материјал : 65% памук/30% полиестер/3% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : среден пораст; 31 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : истегнете тексас за дополнителна удобност; Детали за сенка. Слаби фармерки на жените од средниот пораст од Jordордаче.


Карактеристики на понудата

Слични понуди