• Најдобра цена
  • Неодамнешно
72 Сегментален тросед во форма на L, лева рака свртена кон каучот со османлиски и перници, реверзибилен пресечен тросед кауч за мал простор

72 Сегментален тросед во форма на L, лева рака свртена кон каучот со османлиски и перници, реверзибилен пресечен тросед кауч

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Продолжената отоманска карактеристика ќе го крене вашето ниво на удобност и ќе овозможи целосна релаксација бидејќи целосно софата. Може да се постави насекаде, така што софата може да се претвори во десен или лев тросед со лежиште. Софата е изработена од цврста рамка од дрво, за да се обезбеди дека сите делови на софата се силни и издржливи, долг животен век, не е лесен за деформација и пукање. Чист стил, и цврста гумена нога од темно кафеава боја, одлична за потпирање на грб и релаксирање, тој е совршен за собирање со семејство и пријатели дома. Ние, исто така, презентираме 2 перници за да ви обезбедиме одлична поддршка за грб/половината/вратот/главата. Севкупна големина : 72 ”x 49,6” x 34.2 ”H Тежина на производот : 93,3 lbs Пакет Тежина : 105.82 lbs КАРТОН Големина : 65,55” x 24.41 ”x 18.11” тапациран материјал : Полиестер мешавина за мешавина на седиштето за полнење : материјал за полнење на седиштето на Полиестер : Материјал за полнење на задниот дел : PP памук рамка Материјал : Цврсто дрво + Произведено дрво за нозе Материјал : Гума од дрво Боја на ногата : Темно кафеаво фрлање перници : 2 Задни и седишта : Не е отстранлив Капацитет за тежина : 300 фунти на секое седиште. Грижа на производот : Избришете чиста со сува крпа. Потребно е склопување : Да ниво на склопување : Делумно склопување Сите алатки Вклучени . Белешки : Сите бои на нашата веб -страница се само за референца, вистинските бои на производот може да се разликуваат малку, заради различни поставки во боја на секој уред на екранот. Повеќето од нашите софи се измерени со рака, затоа димензиите се само за повикување и може маргинално да се отстапат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди