• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Крајни сопирачки предни полуметална подлога за сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80492

Крајни сопирачки предни полуметална подлога за сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80492

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Полуметалните влошки на сопирачките се долготрајни и го враќаат чувството на педалот за фабрички сопирачки. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди