• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Научна диета за наука сениор 7+ конзервирана храна за мачки, нежна вечера за туна, 5. Оз, влажна храна за мачки

Научна диета за наука сениор 7+ конзервирана храна за мачки, нежна вечера за туна, 5. Оз, влажна храна за мачки

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Спакувано со висококвалитетен протеин за одржување на посно мускули, научна диета на Хил, возрасни 7+ Тендер Туна вечера Конзервирана храна, го користи вкусот на вистинска туна во вкусна влажна храна специјално формулирана за зрели мачки. Оваа лесна за важна храна за мачки, направена со природни состојки, им овозможува на постарите патеки со чиста протеин за одржување на мускулите. Дајте му на вашата крзнена патека совршена рамнотежа на вкусот и исхраната со оваа мазна конзервирана храна. Има повеќе да се сака со новиот изглед на науката диета. Некои од нашите производи имаат и нови имиња и нови формули. Висококвалитетен протеин за да и помогне на вашата постара мачка да одржува мускули. Направени со намерни, лесно сварливи состојки уживаат зрели мачки. Парчиња со уста со нежни туна со клучни хранливи материи за поддршка на фазата на живот на вашата постара мачка. Додадете разновидност на времето за јадење со научна диета на Хил, возрасна 7+ нежна пилешка вечера. Влажна храна направена со глобални, природни состојки на кои можете да им верувате. Препорачано е #1 ветеринар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди