• Најдобра цена
  • Неодамнешно
College Collection Womens Hadli Tru Comfort Foam Pointed Toe High Stiletto Pumps

College Collection Womens Hadli Tru Comfort Foam Pointed Toe High Stiletto Pumps

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Фармерки, коктел фустани и минијатури, овие потпетици на пети одат со скоро сè. Колекцијата Hadli Heels By Journee ја карактеризира нашата потпис веганска кожа нагоре, наредени со удобна пена од 4 мм tru ™ ™ insol. Задебелена потпетица на стилото го воздигнува овој дизајн на лизгање за изглед на продолжување на нозете. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди