• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt 'Пастелни тонирани сукулентни куќи во традиционалното рамка за платно на платно, печатење

DesignArt 'Пастелни тонирани сукулентни куќи во традиционалното рамка за платно на платно, печатење

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

"Оваа исклучителна пастелна тонирана суккулентна куќичка врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашите ликовни печати за платно на платно се отпечатени отпечатени отпечатоци од платно На висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршено платно уметноста е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така Подготвени веднаш да висат на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди