• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фросна шал облечена во женски женски

Фросна шал облечена во женски женски

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Направено од вонбрачна, но мека ткаенина од полиестерско руно, оваа обична облека е дефинитивно задолжителна за гардеробата на секоја жена! Текстурираната ткаенина на оваа плишана облека од lyаклин додава допир на елеганција без огромна цена. Неговите многу практични џебови, преголемата јака, појасот на половината и прекрасните бои ќе ве натераат да се чувствувате пријатно во удобноста на вашиот дом. Робе облечена. Џебови од страничен цвест.


Карактеристики на понудата

Слични понуди