• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Менс црн и жолт текстуриран опсег на волфрам

Менс црн и жолт текстуриран опсег на волфрам

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Изразувајте ја својата бескрајна loveубов со овој прекрасен црн и жолт бенд од волфрам. Овој бенд може да се пофали со површина отпорна на гребење што помага во одржувањето на својот нов изглед за многу години. МАТЕРИЈАЛ : ТУНФСЕН КАРБИДЕФЕАЦИИ : Високо отпорен на гребење 4 пати потешко од титаниумпакт : Екстремно тврда, но мати пукнатина на големи димензии на влијанието : 8 mm x 2,4 mmstyling : Песочен центар со високо полиран опсег на Edges Comfort-Fit : ленти за удобност се споени на внатрешната површина За поудобен тип на фитјеверија : Finegender : Mealband Shipth : 8-9 mmring Стил : бендови, свадбени бендови, финиш : текстура, два тона, висока полишметална боја : дво-тонметална : волфренсзиза : 10,5, 8,5, 9,5, 13, 14, 13,5 , 11.


Карактеристики на понудата

Слични понуди