• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гурмански од Старфрит Силиконски рерна Мит, 12

Гурмански од Старфрит Силиконски рерна Мит, 12

 
DEN 321.12

Количина на стоки
Достапно

Гурманскиот од Старфрит Силиконска рерна Мит има памучна обвивка за удобност и отпорност на топлина. Тој нуди предности на силиконски мит со удобност и флексибилност на традиционалниот мит. Засилениот состав нуди отпорност на топлина до 464 степени Фаренхајт, како и засилена заштита на зафат и палецот. This silicone oven mitt, 12", red offers multiple benefits and features as compared to other similar items. It offers silicone exterior for superior heat protection, soft fabric liner for added insulation & comfort, nonslip silicone ribs for improved dexterity & grip, heat Отпорност : 464deg f, црвена. Оваа ставка припаѓа во нашите домаќинства и лична нега, кујнски уреди и додатоци, додатоци за кујни, други додатоци за кујни. Точно и доаѓа со 100% гаранција. Купете ги вашите други додатоци во кујната од нашата широка колекција на сопственици на рерна Mitts & Pots во доверба и заштедете. Овој гурмански од Старфрит Силиконска рерна Мит, 12 ", црвена е одличен избор на рерна и држачи за тенџере. Отпорност : 464deg F. Red.


Карактеристики на понудата

Слични понуди