• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мини играч на целта

Мини играч на целта

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Мини хокеј стап A&R е минијатурен пластичен хокеј стап без крива што е погодна за играчи на десно и лево. Добијте еден или повеќе и подгответе се да играте сами или со пријател. Овој хокејски играч на целта се одликува со трајна конструкција и носи цитат во кој се вели дека „не можете да играте без нас “. Тоа прави убав подарок за fansубителите на хокејот. Спарете го со пичка и имате сè што ви треба со часови забава. Дури има и дупка, така што лесно може да се обеси на wallидот кога не е во употреба. Mini Player Player Stick : Прави убав подарок за fansубителите на хокејот. Пластичниот хокеј стап тежи 4 фунти. Издржлива конструкција. Погоден за сите возрасти. Не-кривична рачка. Може да се обеси кога не е во употреба. Погоден за играчи на лево и десно. Се одликува со понудата „Не можете да играте без нас“.


Карактеристики на понудата

Слични понуди