• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Контролни системи Лиценцирано печатење на Смитсонијан на платно

Мармонт Хил Контролни системи Лиценцирано печатење на Смитсонијан на платно

 
DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно

Украсете го вашиот дом со овие автентични слики лиценцирани од архивите Смитсонијан. Секое печатење на ликовно платно е професионално рачно испружено и галерија завиткана во одржливо дрво овластено дрво. „Системи за контрола на Мармонт Хил“ лиценцирани Смитсонијан печати на платно : Автентични слики лиценцирани од архивите Смитсонијан. Печатење на ликовно платно. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо дрво овластено дрво. Пристигнува подготвени да висат. Цртеж на системите за навигација и контрола на насоки за проект Аполо (1968).


Карактеристики на понудата

Слични понуди