• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства CJ1071-HPTHD Буква H Фудбал Зелена И Бела Пар Носители Тенџере, 7.5HX7, 5W, повеќебојни

Каролини Богатства CJ1071-HPTHD Буква H Фудбал Зелена И Бела Пар Носители Тенџере, 7.5HX7, 5W, повеќебојни

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства CJ1071-HPTHD Буква H Фудбал Зелена И Бела Пар На Носителите Тенџере, 7.5 HX7, 5 W, разнобојни Овој Пар На Носителите Тенџере Е од каролини Богатства колекција Фудбал Зелена и Бела боја. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар На Носители Тенџере е од Каролини Богатства иницијали категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.


Карактеристики на понудата

Слични понуди