• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници на плус големина на јуниори, карирано мини тениско здолниште

Без граници на плус големина на јуниори, карирано мини тениско здолниште

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Назад на училиште или назад на забавата. Без граници со плетено карирано тениско здолниште може да се спари со толку многу различни врвови и додатоци. Високо половината и совршено парче за обичен изглед. Чувајте го изгледот тежок со графички мета и омилените мото чизми или подгответе го со патики и симпатична поло, без граници, плус големина, карирано мини тениско здолниште : предиво за боја, полиестер 200 GSM. Високи половини. Плетенка. Машинско миење. Повеќе карирани комбинации во боја. Достапно во големини XS-XXXL.


Карактеристики на понудата

Слични понуди