• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Dollуниорски јуниори изложени на Dollhouse, кратко

Dollуниорски јуниори изложени на Dollhouse, кратко

 
DEN 392.00

Количина на стоки
Достапно

Dollhouse Juniors Black High Rise копчето лета кратко. Ова кратко има стилски потресен изглед, манжетни за ролна, функционални предни и задни џебови и затворање на копчињата. Одличен додаток на вашата летна гардероба за облекување ме или облечете ме погледот. Dollhouse женски помладо копче со висок пораст летаат црни кратки, функционални џебови, патент и затворање на предните копчиња во тексас на истегнување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди