• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Индустри за факултети се грижат помалку loveубов повеќе текст со свеж цветен дизајн дизајниран од Дафне Полсели

Индустри за факултети се грижат помалку loveубов повеќе текст со свеж цветен дизајн дизајниран од Дафне Полсели

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.


Карактеристики на понудата

Слични понуди