• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Врвот на ребрести култури на јуниори

Врвот на ребрести култури на јуниори

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Додадете го овој стилски ребрести култури на јуниори на вашата гардероба. Направено е од мек и удобен материјал. Можете да го спарите со фармерки или хеланки за обичен изглед или да го облечете со здолниште за поформална облека. Врвот на помладиот има стилски ребрести шема со кратки ракави. Удобно е да се носите без разлика дали го поминувате денот во градот или се дружите со пријателите ноќе. Топ на ребрести култури на јуниори : предна должина HPS : 16.25 ". Градите 1" Под армхол : 14,75 ". Ширина на метежот по работ : 11,50". Должина на ракавот : 6,50 ". Дизајн на ребрести модели. Кратки ракави. Меки и удобен материјал. Стилска и елегантна форма. Може да се носи со фармерки и хеланки за обична облека. Облечете се со здолниште за поформален изглед. Достапна големина : L . Доаѓа во сива боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди