• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност скалила платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност скалила платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, дрвена рамка

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „скалила“ платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Карактеристики на понудата

Слични понуди