• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Атлетски работи младински ракав за бејзбол маичка

Атлетски работи младински ракав за бејзбол маичка

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Ен ентузијасти во тимот за спорт ќе ги сакаат овие класични бејзбол маички. Оваа атлетска работа унисекс младинска бејзбол тета ќе им помогне на вашите деца да го покажат својот тимски дух на полето на топката. Оваа боја на контраст, ¾ должина на бејзбол со должина на ракав има топлинска заптивка во задниот врат за максимална удобност додека вашите деца играат долг ден на бејзбол или мекобол. Теј на вратот на екипажот направен во удобна мешавина од памук/полиестер, оваа бејзбол маичка е машина што се пее за лесно перење по правливиот или каллив ден на полето на топката. Овој TEE е достапен во XS-XL и три бои на богата црна/арктичка бела, сина сафир/арктичка бела и црвена мотор/арктичка бела боја. Оваа класична бејзбол маичка ќе биде совршена за вашиот тим да го носи додека тие се стремат кон шампионскиот трофеј. Младински унисекс 3/4 ракав Раглан Бејзбол. Двоен ракав за игла и врат за трајна конструкција. Означете бесплатно за удобност. Големини ys - yxl. Разновидни бои. Машина за перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди