• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пранг, ДИКС8019, Полу-Пан Акварели Рефил, Десетина

Пранг, ДИКС8019, Полу-Пан Акварели Рефил, Десетина

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Остварете ги вашите соништа користејќи ги овие автентични, полу-влажни полнења со акварел За Акварели Со Полу-Тава (продадени одделно). Интензивните пигменти без восок даваат непречено поставување на брилијантна боја со неограничени текстури. Уште полесно е да ја запалите вашата страст со овие тави за полнење за да одговараат на вашите претпочитани бои. Плоштад, половина тави лесно се прилепуваат.Пранг Полу-Тава Акварели Пополнете, 1 Десетина (Количина) Брзо, лесно брзо полнење. Достапно во 16 различни индивидуални бои или како целосна лента со 8 бои.


Карактеристики на понудата

Слични понуди