• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Путер од патент за патент за патенти за патенти за патенти за патенти од патент од патент 0. Оз

Путер од патент за патент за патенти за патенти за патенти за патенти од патент од патент 0. Оз

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Откријте го совршеното решение за маникир во домашен терен со патент од патент од путер во Лондон, памук со лак за нокти. Класична бела крема сенка, овој лак ја карактеризира нашата формула за добро-за-вие што помага да се заштитат, изедначуваат и зајакнуваат ноктите со секој палто отпорен на чипови. Лакот е исто така отпорен на избледени, за да можете подолго да уживате во вашиот маникир. За најдобри резултати, користете го база на база на Фондацијата за нокти во Лондон пред да го нанесете лак. Совршено за здрави и силни нокти . Природната светлина ќе го исуши лак . Сјајна формула.


Карактеристики на понудата

Слични понуди