• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Carole Hochman Women's and and'sенски плус плетен кратки ракави Nightgown

Carole Hochman Women's and and'sенски плус плетен кратки ракави Nightgown

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Има убавина во секојдневната удобност на памукот Керол Хохман. Мека за релаксирање, ладно додека спиете. Денес, со секоја нова сезона и колекција, се надеваме дека ќе ги инспирираме жените од сите големини да ги откријат повторно и повторно нивните омилени силуети во романски отпечатоци, бои и женски детали. Овој класичен и лесен вклопна ноќница со краток ракав од Карол Хохман ќе биде вашиот следен омилен гардероба за спиење. Зачудувачкиот раб од чипка и лентата со брада од брада на деколтето е нагласено со детали за клучето на предниот јарем на центарот. Оваа наметка за кратки ракави за деколте е направена во 100% супер мека лесна за грижа за памукот на Карол Хохман. Карол Хохман, краток ракав за кратки ракави. 100% памучен дрес. Машинско миење ладно. Направено во Шри Ланка. Моделот е 6 ', биста 41 ", половината 35", колковите 48 "и носи големина 1x . краток ракав со тркалезно деколте. на големина 1x.


Карактеристики на понудата

Слични понуди