• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Активни шорцеви за велосипеди со активни велосипеди на Reebok Girl, 2-пакувања, големини 4-18

Активни шорцеви за велосипеди со активни велосипеди на Reebok Girl, 2-пакувања, големини 4-18

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа 2-пакет шорцеви за велосипеди Спандекс од девојки од Рибок е направено да се движи. Направено од високо квалитетен спандекс кој е дизајниран да биде во чекор со вашите мали девојчиња без разлика дали работи, скокаат или прескокнуваат наоколу. Шорцевите се изработени со ткаенина за влага, која е специјално дизајнирана да ја здобие влагата за удобно чувство. Постојат џебови изградени веднаш на страната што ги прават овие шорцеви модерни и функционални. Тој потпис лого на Делта Делта на ногата на пантолоните совршено го покажува нејзиниот спортски стил! Удобна мешавина од полиспан. Шорцеви за велосипеди. Странични џебови. Влага за губење. Брза сува ткаенина. Повлечете го затворањето и лентата за половината. Потпис на логото на Делта Ребок на ногата на панталоните. 85% полиестер, 15% спандекс. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.


Карактеристики на понудата

Слични понуди